Start > Start > O firmie > Informacje ogólne

Informacje ogólne

Firma Trans-Petro-Color Sp. z o.o. powstała w 1992 roku i jest spółką w 100% z kapitałem polskim. Główną działalnością jest transport międzynarodowy i krajowy.

Oferowane usługi obejmują:

  • przewóz międzynarodowy i krajowy towarów samochodami ciężarowymi i dostawczymi,
  • serwis samochodów osobowych i ciężarowych oraz serwis ogumienia,
  • przeładunki i wynajem powierzchni magazynowych.

Informacje o Trans-Petro-Color

Trans-Petro-Color Sp. z o.o. od 1992 roku specjalizuje się w świadczeniu usług krajowego i międzynarodowego transportu towarów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie, spedycji i logistyce, dzięki któremu możemy zaoferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Zawsze terminowo i bezpiecznie przewozimy każdy towar, niezależnie od tego, w który nawet najbardziej odległy zakątek Europy musimy go dowieźć. Nasza spółka posiada w 100% polski kapitał.

Nieustannie rozbudowujemy nasz tabor o nowoczesne, ekologiczne i doskonale wyposażone pojazdy spełniające wszystkie międzynarodowe normy. Dysponujemy ciągnikami siodłowymi z naczepami oraz samochodami dostawczymi o ładowności od 1,5 do 3,5 tony. Jedną z naszych specjalności jest transporty ładunków niebezpiecznych (ADR). Każdy pojazd wyposażony jest w w zaawansowany system telematyczny Transics, który umożliwia między innymi monitorowanie w czasie rzeczywistym pojazdów i kierowców czy skanowanie i wysyłanie dokumentów. Obsługujemy przede wszystkim kraje Europy północnej i zachodniej – Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, kraje Beneluksu i Skandynawii. Oprócz usług transportowych, oferujemy Państwu również naprawę samochodów osobowych i ciężarowych, wulkanizację, przeładunki i wynajem powierzchni magazynowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.