Start > Start > Serwis samochodowy > Serwis samochodów osobowych

Serwis samochodów osobowych w Piasecznie

Nasza firma kojarzona jest z najwyższą jakością usług - niezależnie od tego, czy mówimy o transporcie i spedycji, naprawie samochodów ciężarowych czy naprawie samochodów osobowych. Wybierając nasz auto serwis mogą być Państwo pewni, że wszystkie naprawy przeprowadzimy rzetelnie i terminowo. Dużą wiedzę i doświadczenie łączymy z uczciwym podejściem do Klienta, co owocuje niemal stuprocentowym zadowoleniem z naszych usług na portalu dobrymechanik.pl. Nasi Klienci zawsze są informowani o zakresie prac prowadzonych przez serwis samochodowy TPC. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której wykryjemy inną, nieznaną wcześniej usterkę, zawsze konsultujemy z Klientem dodatkowe naprawy. Szanujemy Państwa finanse.

Auto mechanika to nasza specjalność

Prowadzimy naprawy samochodów wszystkich marek. Niezależnie od rocznika i modelu, przeprowadzimy wszystkie niezbędne czynności, aby przywrócić pełną sprawność każdego z układów samochodu. Wykonujemy remonty silników, oferujemy wymianę rozrządu, amortyzatorów, hamulców i wiele innych usług. Zajmujemy się również elektryką samochodową, regeneracją turbosprężarek, a także naprawiamy klimatyzacje samochodowe. Serwisowaliśmy samochody klasyczne, typowe „mieszczuchy”, dostawcze, jak również luksusowe modele sportowe. Warsztat wyposażony jest w nowoczesne i profesjonalne urządzenia służące do przeprowadzania napraw i diagnostyki samochodowej. Gorąco zapraszamy do Piaseczna!

Nasz serwis oferuje pełną gamę usług, m.in.:

  • Remonty silników – wymiana rozrządu, wtrysków, naprawy głowic itp.
  • Serwis manualnych skrzyń biegów
  • Naprawa układów hamulcowych, kierowniczych, zawieszenia
  • Serwis systemów antypoślizgowych (ABS, ESP, BAS, ASR itp.)
  • Serwis układów bezpieczeństwa biernego (AIRBAG)
  • Serwis układów klimatyzacji w pojazdach osobowych, ciężarowych i dostawczych
  • Komputerowa geometria zawieszenia
  • Naprawy elektronicznych układów sterowania pracą silnika
  • Regeneracja turbosprężarek

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych i oryginalnych do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. W naszej ofercie dostępne są części takie jak filtry, klocki, linki, płyny, paski rozrządu, paski klinowe i wiele innych.