Start > Start > Transport i spedycja > Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest transport międzynarodowy. Dzięki doświadczeniom zebranym w ciągu ponad 25 lat naszej działalności, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym nam przez Klientów. Dzięki dobrze rozbudowanej flocie pojazdów, zapewniamy transport całopojazdowy, drobnicowy i ekspresowy. Każdorazowo dobieramy optymalne trasy przejazdu, tak aby towar został dostarczony bezpiecznie i na czas. Nasi kierowcy pozostają w ciągłym kontakcie ze spedytorami, więc możemy natychmiastowo reagować na zmieniające się warunki drogowe. Ponadto każdy pojazd wyposażony jest w system telematyczny Transics umożliwiający między inny monitoring pojazdu, dodatkowe zabezpieczenia przeciwkradzieżowe i wyposażenie ADR, więc mogą być Państwo pewni, że cały ładunek dotrze na miejsce bez jakichkolwiek uszkodzeń. Oferujemy Państwu m.in. przewóz towarów o wysokiej wartości i wysokim ryzku kradzieży.

Prowadzimy transport międzynarodowy pomiędzy Polską a krajami Unii Europejskiej. Obsługiwane kierunki to przede wszystkim Anglia, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy i Szwecja, lecz nasze pojazdy można spotkać także w Hiszpanii, Czechach, Austrii, Szwajcarii czy Norwegii. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami spełniającymi aktualne normy ekologiczne obowiązujące w krajach UE. Przewozimy towar o wadze od 1,5 do 6 ton, a także transportujemy towar ważący nawet 24 tony. Każdy transport jest ubezpieczony.

Przewóz w kontrolowanej temperaturze

Obserwujemy nieustannie zwiększający się eksport polskiej żywności do krajów Unii Europejskiej. Według danych GUS, w 2016 roku wartość eksportowanego towaru przekroczył 24 miliardy euro, a 80% żywności trafiło do krajów UE. Producenci żywności poszukują nie tylko nowych rynków zbytu, ale również zaufanych partnerów świadczących usługi w zakresie logistyki i spedycji. Oferujemy Państwu międzynarodowy transport artykułów spożywczych oraz inny towarów w kontrolowanej temperaturze. Dysponujemy nowoczesnymi chłodniami, dzięki którym możemy szybko i przede wszystkim bezpiecznie dowieźć towar w wyznaczone miejsce. Nasze pojazdy chłodnicze spełniają wszystkie warunki określone w umowie ATP, a my, jako doświadczony i rzetelny partner w transporcie międzynarodowym, spełniamy wszystkie wymogi, posiadamy odpowiednie licencje i doświadczenie niezbędne do przewozu towarów w kontrolowanej temperaturze. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą transportu krajowego.

Dwudziestoletnie doświadczenie, elastyczność a także wszechstronne wyszkolenie spedytorów i kierowców pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających klientów.